Witamy w naszym sklepie!
Zadzwoń do nas: +48 221 030 030

Voucher Hydrafacial – mikrodermabrazja wodna

790 

Voucher HYDRAFACIAL – Dermabrazja wodna za 790 zł

Umożliwia skorzystanie z zabiegu: Hydrafacial – mikrodermabrazja wodna z aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych, peelingiem kwasowym glikolowo-salicylowym GlySal oraz ampułką serum REGEN GF z mieszanką peptydów naśladujących czynnik wzrostu nowej generacji, które zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, leczą stany zapalne, przyspieszają naprawę skóry i zapewniają nawilżenie w obszarze TWARZY przez 6 miesięcy od daty zakupu.

Technologia znana w ponad 80 krajach łączy bezkryształową dermabrazję z zastosowaniem próżni oraz substancji aktywnych, zawierających antyoksydanty, kwas hialuronowy, glikolowy i salicylowy. To kompleksowa metoda głębokiego oczyszczania, nawilżania oraz odmładzania skóry w jednym zabiegu.

Wybierz Hydrafacial jako jako samodzielny zabieg lub wstęp i przygotowanie skóry do bardziej inwazyjnych procedur z zakresu medycyny estetycznej, takich jak np. laseroterapia.

Jakich efektów możesz spodziewać się po HYDRAFACIAL?

  • głębokiego nawilżenia i oczyszczenia
  • redukcji niedoskonałości
  • odżywienia i rozświetlenia skóry
  • efektu „baby face”

Kategoria:

Opis

Po dokonaniu płatności Voucher Hydrafacial – Dermabrazja wodna 790 zł zostanie wysłany na wskazany adres e-mail. Aby go zrealizować, prosimy o okazanie vouchera w recepcji Kliniki Miracki w formie wydruku lub online na ekranie telefonu/tabletu. 

W razie problemów z dokonaniem płatności prosimy o kontakt z naszymi bezpośrednimi doradcami Pacjenta dostępnymi pod adresem rejestracja@klinikamiracki.pl lub pod numerem telefonu 605905608 lub +48221030030 i na naszych mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/klinikamiracki1/ lub https://www.instagram.com/klinikamiracki/

Więcej informacji o HYDRAFACIAL MIKRODERMABRAZJA WODNA znajdziesz tutaj.